Rozebereme si jakými projevy se projevy nemoc Dna. Řekneme si také jakým způsobem je třeba upravit vaší dosavadní stravu.

Nemoc Dna: nadbytek kyseliny močové

Pokud máte onemocnění Dna, tak vám lékaři v moči zjistí nadměrné množství kyseliny močové. Každý člověk má v těle kyselinu močovou, ale u lidí se tvoří nadměrně množství kyseliny močové a tato kyselina močová nám pak způsobuje bolesti a zdravotní potíže. Při dně je hodně důležité, zejména upravit stravu.

Jak poznám, že mám onemocnění Dna ?

Při Dně se z kyseliny močové vytváří jehličky, které se pak zaiychují do našich kloubů. Většinou to začíná bolesti palce u nohy a bolesti pak přechází do dalších kloubů. Často nás postupem času bolí stále více kloubů. Dříve jsem na webu dna a její příznaky popisovaly další příznaky a projevy, které se objevují u tohoto onemocnění.

Pokud máte Dnu: tak musíte změnit vaši stravu

Není jiné cesty k vyléčení. Musí se prostě nasadit dieta při dně. Tato dna dieta je zaměřeno na to, aby nemocený nejedl potraviny, které v sobě mají hodně purinů. Mezi takové potraviny patří zejména maso, uzeniny, vnitřnosti, česnek atd. Dietu je nutné držet opravdu strikně a nedělat vůbec žádné vyjímky.

Měníme náš dosavadní jídelníček

Přechod na úplně jiný jídelníček je vždy nepříjemný. Mohou se objevit i detoxikační příznaky, to znamená, že se můžete cítit nějaké dobu i hůře, ale tělo se bude postupně dostávat do lepšího stavu. V článku dna jídelníček píšeme jak má vypadat jídelníček při onemocnění Dnou.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.