Pro některé lidi jsou bradavice opravdu velké trápení. Dnešní článek je zaměřen na to, jak se konečně těch nehezných bradavic definitivně zbavit.

Bradavice

Bradavice se přenášejí pomocí virů. Bradavice se objevují jak u dětí, tak také u dospělých. Často se bradavice vytvoří na šlapce nohy, to je hodně nepříjemné, protože pak nás bolí doslova každý krok. Bradavice se také často vysktují na ploskách noh a rukou. V některých případech se bradavice objevují i na obličeji. Mohou být také v podpaží a na dalších místech na lidském těle.

Bradavice se musí z těla odstranit

Pokud máte podezření, že by jste mohly mít bradavici, tak běžte co nejdříve k lékaři. Je třeba bradavici odstranit aby se nemohla dále přenášet. V dřívějším článku bradavice a jak je odstranit jsme rozebíraly jaké metody odstraňování bradavic se v dnešní době nejčastěji používají. Dnes se často používají různé vodičky na bradavice. Bradavice se potírají tímto roztokem a bradavice pak postupně mizí z našeho těla.

Efektivní léčba bradavic

Nejlepší léčba bradavic může být v každém případě něco jiného. Například dříve se hodně používalo vypalování bradavic dusíkem. Používala se také metoda, kdy se bradavice doslova seškrábla. Dnes se častěji používají méně bolestivé metody a často se používají právě ty různé roztoky a různé mastičky a podobně.

Další druhy bradavic

Neexistují pouze klasické bradavice. Dále existují také třeba stařecké bradavice nebo genitální bradavice, ty se vytváření na genitálu. A k jejich přenosu na jinou osobu dochází typicky pomocí pohlavního styku. U dětí se zase docela často objevují malé molusky, což jsou takové malé bradavičky.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.