Záněty léčba a příznaky

příznaky různých zánětů

Web o srdečních nemocech

Napsal admin • Oct 13th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Chtěl bych vám představit nový web, který se zabývá vším okolo srdečních onemocněních a také všemi souvisejicími tématy.

Srdce

Srdce je ve své podstatě sval, který nemá právo na odpočinek. Musí pracovat neustále. V dnešní době jde sice srdce i transplantovat, ale musí se pak brát různé léky. Srdce je pro nás velmi důležité. Existuje však hodně srdečních onemocnění. Právě na popis těchto onemocnění je zaměřen web NemociSrdce.cz.

Nadměrné bušení srdce

U některých lidí se opakovaně objevuje nepříjemné bušení srdce. V článku bušení srdce příčiny se můžete dočíst jaké hlavní příčiny, mohou stát za tím, že vám nadměrně buší srdce. Někdy nám srdce buší pouze z velkého rozrušení, ale někdy to může mít vážnější příčiny.

Trombóza

Trombóza vyžaduje vždy rychlé řešení. V článku trombóza dolních končetin projevy jsou popsány hlavní příznaky a projevy počínajicí trombózy dolních končetin. Někdy se tato trombóza objevuje po dlouhém cestování letadlem. Může to mít však úplně jiné příčiny.

Vyšetření srdce u lékaře

Pokud máte podezřenění na problémy se srdcem tak zajděte ke svému lékaři a ten vás pošle ke specialistovi na srdce. Tento lékař pak provede různá srdeční vyšetření, provede se i sedimentace krve (mrkněte na článek sedimentace krve a její hodnoty).Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku