Záněty léčba a příznaky

příznaky různých zánětů

Recidivující afty v krku a na mandlích

Napsal admin • Sep 5th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Problém s afty začíná zejména ve chvíli, kdy se afty objevují opakovaně. Někomu se afty udělají třeba jen jednou za život, to pak není třeba řešit.

Afty

Afty na první pohled vypadají jako takové žluté bílé vřídky. Jsou to sice malé vříkdy, ale i takové malé vřídy dokážou lidem způsobovat hodně bolesti. Afty se nejčastěji objevují v ústech, ale někdy se afty objevují i v krku, na jazyku nebo na mandlích. To je pak ještě více nepříjmné.

Tvorba aftů

U většiny lidé se tvoří pouze afty v ústech. Ale i takové afty v puse jsou pěkně nepříjemné. Hodně bolesti nám dokážou způsobovat zejména během toho co jíme, nebo pijeme nějaké tekutiny. Naštěstí afty po čase zmizí, většinou to trvá nejdéle 7 dní. Ale často o hodně méně.

Další články

Na našem webu najdete také další zajímavé články s tématikou zdraví a nemoci. Třeba takový článek panická porucha příznaky, ve kterém jsou uvedeny halvní příznaky a projevy panické poruchy. Dozvíte se také něco o možných příčínách a také o případné léčbě.

Vředy v žaludku

Žaludeční vředy se týkají ve vyspělých zemích stále většího počtu lidí. V dřívějším článku žaludeční vředy příznaky si můžete v krátkosti přečíst jaké bývají hlavní příznaky a projevy. Dozvíte se také něco o prevenci a případné léčbě.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku