Záněty léčba a příznaky

příznaky různých zánětů

Příznaky není dobré ignorovat

Napsal admin • Sep 24th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Příznaky by jsme něměly nikdy ignorovat, ani by jsme se je neměly snažit potlačit léky či jinými látkami. Příznaky by jsme měly brát jako určitý singál našeho těla, že něco není v pořádku a že by jsme měly něco změnit.

Varovné příznaky

Příznaky a projevy by jsme nikdy neměly brát nijak negativně, spíše by jsme je měly brát jako určitě varovné kontrolky, které nám ukazují, že něco není v pořádku. Můžeme si to přestavit třeba jaké takové kontrolky v autě. Bohužel dnes je také trend, že se příznaky hlavně potlačují. A to je přitom velká chyba. Měly by jsme spíše hledat příčinu a tu pak vyřešit.

Bolesti hlavy

Mnoho žen trpí bolestmi hlavy. Ať už jsou to různé migrény nebo jiné bolesti hlavy. Ženy často tyto bolesti neřeší a pouze neustále jedí různé druhy léků, které pouze potlačí samotnou bolest hlavy, ale už se neřeší to proč nás vlastně hlava bolí. A to je podle mě velká chyba. Časté je také motání hlavy. V článku motání hlavy příčina jsou uvedeny hlavní příčiny, které mohou stát za vaším motáním hlavy.

Kožní problémy

Věděly jste, že taková vyrážka na těle neznamená, že máte nějaký problém s kůži, ale že máte s velkou pravděpodobností hodně zanesená střeva a vaše těla se snaží škodliviny vyloučit přes kůži. Proto pak máte na celém těle vyrážku. Opět je třeba řešit příčinu, proč máte tělo zaneseně škodlivinami a nemá smysl se pořád natírat různimi mastičkami a krémy.

Průjem čistí naše střeva

Věděly, jste že průjem slouží k tomu, aby se se střeva vyloučily různé patogeny a škodliviny, které tam nemají co dělat. V článku průjem léčba je uvedeno, jak je dobré upravit stravu při průjmu. Ale průjem by jsme neměly určitě brát nějak špatně. Prostě tělo se snaží tělo zbavit všech škodlivin. Problém je spíše až chronický průjem.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku