Záněty léčba a příznaky

příznaky různých zánětů

Přisáté klístě: jak správně vyndat klíště?

Napsal admin • Jul 10th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

V lesích na nás opět čekají klíšťatat. Jejich aktivita je opět na vrcholu. Důležité je umět přisaté klíště rychle a hlavně správně vyndat. V článku najdete návod a postup jak na to.

Aktivita klíšťat

Aktivitě klíštat svědčí vyšší teploty, moc vysoké teploty jim však také nesvědčí. Klíštata jsou zejména tam kde jsou vyšší tráva a tam čekají i mnoho týdnů na svoji obět. Na tu se pak přisají a sají krev. Jsou různá stádia klíšťat. Liší se také to, jak na jednotlivé lidí jsou klíštata. Největším problémem u klíšťat je, že hrozí borelióza a klíštová encefalitida.

Jak tedy správně vyndat klíště ?

Postupů je opravdu hodně, existují i různé babské rady. Dříve se doporučovalo na začátku dávat olej, ale to se teď nedoporučuje, protože se klíště pak vyzvrací do rány. V článku jak vyndat klíště najdete přesný postup, jak postupovat při správném vydělávání klíštěte. Existují i různé karty na klíšťata.

Plíseň na kůži

Riziko, že chytnete od někoho jeho plísně, je zejména ve veřejných bazénech, veřejných sprchách, veřejných bazénech či v fitness centrech. Nejčastěji se objevuje plíseň na nohou, které se pak může dále šíři mezi prsty. Je také riziko, že se samotná plíseň začne přesovat i na nehty.

Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí to určitě neznamená, že budete držet různé nesmyslné diety. Je to změna a úprava vaší každodenní stravy a přidání tělesného pohybu. Pokud chcete shodit nějaké to přebytečné kilo, tak je dobré na začátku jíst vícekrát denně. Při sportu je důležitá tepová frekvence pro spalování tuků. Je třeba držet takovou tepovku, aby opravdu docházelo k redukci tuků.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku